Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Przejd do strony gwnej WKB PIAST | Obecny czas: 20 Paź 2018, 22:15

Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 Ranking 2009 - Wasze wrażenia i propozycje zmian 
Autor Wiadomość
Administrator

Miejscowość: Wrocław - Sępolno
Post Ranking 2009 - Wasze wrażenia i propozycje zmian
Mało nas jeszcze na forum, ale wątek otwieram, gdyż temat na czasie, a i ranga istotna.

Co do rankingu 2009 to oczywiście wielkie gratulacje dla Marka - triumfatora (po raz drugi z rzędu!) oraz całej pierwszej trójki u Pań i wśród mężczyzn :!:

Z punktacji wynika, że Antek był bardzo blisko (ale dzięki Iwonie wyszło na remis ;) ). Dla mnie osobiście wydarzeniem tego roku był jednak powrót Wieśka Kuźmy do tak wysokiej dyspozycji. Szacun Wiesiu :!: :)

Tyle o 2009. Co do przyszłości... Nie jest tajemnicą, że askoni szykuje propozycje zmian w punktacji. I tutaj pole do wypowiedzenia się z Waszej strony - czy obecna punktacja jest najsprawiedliwsza, czy też kogoś faworyzuje/kogoś krzywdzi :?:

W dość powszechnej opinii nie ma możliwości, by znaleźć się "na pudle" Rankingu bez startów w Mistrzostwach Weteranów, co pewną grupę biegaczy już na "dzień dobry" z walki o czołowe lokaty wyklucza. Z drugiej jednak strony znakomita większość Klubowiczów jest właśnie w wieku i formie predystynującej ich do startów w czempionacie weteranów. To ci w wieku do 35 lat są w mniejszości. Jak to pogodzić :?:

Co wreszcie sądzicie o wprowadzonej rok temu nowince - dodawaniu najstarszym naszym Klubowiczom +10 punktów :?:
Było sporo głosów krytyki, ale moim zdaniem ten punkt sprawdził się znakomicie.

21 Sty 2010, 00:10
Profil E-mail WWW

Post Re: Ranking 2009 - Wasze wrażenia i propozycje zmian
Fajnie, że jest ranking, ale czy można gdzieś go zobaczyć? Ja niestety nie znalazłem jeszcze rankingu za 2008 rok. W ubiegłym roku został on chociaż wysłany na maila.

21 Sty 2010, 23:46
Profil E-mail
Administrator

Rzeczywiście jest opóźnienie z zamieszczeniem pełnych wyników Rankingu 2009 na stronie. Czekamy aż prowadzący prześle nam to w formacie pdf czy word.

Nie jest jednak też tak, że nikt nie zna wyników. Ponad 100 egz. rozeszło się na Walnym, każdy dostał do ręki.

22 Sty 2010, 01:51
Profil E-mail WWW

A więc może ktoś kto otrzymał taki egzemplarz wyników zamieści skan w innym formacie do czasu przesłania przez prowadzącego.

22 Sty 2010, 10:13
Profil E-mail

Miejscowość: Wrocław
RobertG10 napisał(a):
....Ja niestety nie znalazłem jeszcze rankingu za 2008 rok. ..

Jest dostępny w zakładce GRAND PRIX.

22 Sty 2010, 11:26
Profil E-mail

Rankingi oraz odnośniki w dziale GRAND PRIX, działają już poprawnie.
Pozdrawiam.

22 Sty 2010, 16:24
Profil E-mail

Jako kubowicz o niewielkim stażu nie roszczę sobie prawa do posiadania pomysłów na ranking. Generalnie myślę że nie można stworzyć takich regół które satysfakcjonowałyby wszystkich, to by było kopanie się z koniem ;) . Można próbować zadowolic możliwie szerokie grono. Ze swej strony uważam że to przecież w większym stopniu zabawa (pewnie się komuś narażę :) ) i nie ma co się tak przejmować. Moje 60 miejsce nie uprawnia do mądrzenia się więc z pokorą zaakceptuję każde zmiany.

22 Sty 2010, 19:13
Profil E-mail

Niestety u mnie widocznie zakładka z wynikami nie działa. Nie ma tam wyników końcowych ani z roku 2008 ani z 2009. Co do punktacji właściwie trudno mieć uwagi gdyż nie ma rozwiązań idealnych. Jedyne o co ja bym wnosił to myślę, że dobrze byłoby gdyby wyniki były umieszczane na bieżąco a przynajmniej raz na koniec każdego miesiąca.

22 Sty 2010, 21:26
Profil E-mail
Administrator

dziesiatka napisał(a):
Jako kubowicz o niewielkim stażu nie roszczę sobie prawa do posiadania pomysłów na ranking. Generalnie myślę że nie można stworzyć takich regół które satysfakcjonowałyby wszystkich, to by było kopanie się z koniem ;) . Można próbować zadowolic możliwie szerokie grono.

Akurat staż klubowy nijak się ma do wartościowych pomysłów, także jak najbardziej na takowe liczymy :) I zgoda, idealnego systemu chyba jeszcze w żadnym klubie nie stworzono. To kwestia maksymalnej obiektywizacji tego, co już istnieje.

RobertG10 napisał(a):
Jedyne o co ja bym wnosił to myślę, że dobrze byłoby gdyby wyniki były umieszczane na bieżąco a przynajmniej raz na koniec każdego miesiąca.

Owszem, byłoby to świetne mieć na stronie bieżącą klasyfikację. Na wykształcenie w nas samych nawyku zgłaszania swoich wyników zaraz po starcie przyjdzie jednak zapewne poczekać jeszcze ze 30 lat. Szkoda, że nie ma z nami Andrzeja, podałby ilu Klubowiczów zareagowało na jego prośby przesłania wyników choćby 2x w roku. :(

Nie mamy niestety w tej chwili osoby, która byłaby w stanie poświęcić się samodzielnemu wyszukiwaniu wyników naszych biegaczy ze wszystkich krajowych imprez. Kółko się zamyka.

23 Sty 2010, 01:03
Profil E-mail WWW

Nie sądzę, żeby to było takie trudne, żeby te wyniki wyszukiwać. Przynajmniej te które ukazują sie na maratonachpolskich. Moim zdaniem to jest słaby punkt naszego klubu, a świadczy o tym i tu się niestety powtórzę, brak do chwili obecnej rankingu końcowego za rok 2009 i nawet za rok 2008. Ale żeby nie tylko narzekać i krytykować zgłaszam swoją gotowość do usprawnienia tego.

23 Sty 2010, 08:23
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości