Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Przejd do strony gwnej WKB PIAST | Obecny czas: 20 Sty 2018, 17:27

Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Klubowy sprzęt 
Autor Wiadomość
Administrator

Miejscowość: Wrocław - Sępolno
Post Klubowy sprzęt
Temat jak najbardziej na czasie.
Podczas ostatniego Walnego Zebrania - czy to jako nagrody, czy drogą zakupu - mnóstwo klubowego sprzętu trafiło do Waszych rąk.

Jak Wam się podoba tegoroczna linia tej odzieży :?:

Co byście zmienili w kroju/wyglądzie/funkcjonalności :?:

Czego brakuje :?:

Opinie na te tematy na pewno pomogą Zarządowi w planowaniu kolejnych zakupów.

Sprawa wreszcie bardziej prozaiczna: jak to zwykle bywa, nie wszyscy otrzymali odzież w odpowiadającym im rozmiarze. Zapewne Jacek Wojtal, który i tak miał (jak zawsze zresztą) urwanie głowy, nie każdemu mógł wymienić te rzeczy na miejscu, korzystając z topniejącego w oczach klubowego magazynu.
Kiedy już przybedzie na forum użytkowników, niechaj ten wątek pomoże Wam także w wymianie między sobą biegowego sprzętu.

21 Sty 2010, 00:24
Profil E-mail WWW

Post Re: Klubowy sprzęt
Witam wszystkich klubowiczów. Proszę o informację gdzie można nabyć sprzęt klubowy. Niestety na walnym zebraniu nie byłem z prostej przyczyny nie jestem z Wrocławia i nie znalazłem nigdzie żadnej informacji o terminie, chociaż często wchodziłem na stronę.

21 Sty 2010, 23:43
Profil E-mail
Administrator

RobertG10 napisał(a):
Witam wszystkich klubowiczów. Proszę o informację gdzie można nabyć sprzęt klubowy. Niestety na walnym zebraniu nie byłem z prostej przyczyny nie jestem z Wrocławia i nie znalazłem nigdzie żadnej informacji o terminie, chociaż często wchodziłem na stronę.

Hej!

Co do sprzętu, to zawsze możesz uderzać do członka Zarządu odpowiedzialnego za te sprawy - czyli Jacka. Wszelkie namiary masz w zakładce Skład Zarządu.

Na pewno będzie mozliwość zaopatrzyć się w coś na naszym Biegu Zimowym, o ile na nim będziesz. Także na kolejnych biegach bedzie taka możliwość. Zawsze jednak najlepiej zadzwonić i zapytać o aktualny stan klubowego magazynu, bo wiadomo, że często dość szybko się to zmienia.

22 Sty 2010, 00:21
Profil E-mail WWW
Administrator

RobertG10 napisał(a):
Niestety na walnym zebraniu nie byłem z prostej przyczyny nie jestem z Wrocławia i nie znalazłem nigdzie żadnej informacji o terminie, chociaż często wchodziłem na stronę.

Aha, i jeszcze sprawa druga, nie wiem czy nie ważniejsza. Jeżeli przy zapisywaniu się do klubu podałeś swój adres mailowy, a informacji o terminie Walnego Zebrania nie otrzymałeś, to ktoś tu czegoś nie dopilnował... Pozostaje mi w imieniu Klubu przeprosić. Jutro Danka na pewno zajmie się tą sytuacją i - jezeli nie ma Cię na naszej liście mailowej - zostaniesz dopisany.

22 Sty 2010, 00:25
Profil E-mail WWW

Maila o uruchomieniu forum dostałem od Pani Danusi, a więc mój mail jest znany. Bardzo żałuję, że nie mogłem uczestniczyć w Walnym zebraniu. mam nadzieję, że teraz przy rozkręcającej się będzie zdecydowanie łatwiej o wszelkie informacje.

22 Sty 2010, 10:09
Profil E-mail
Administrator

Tę nową kurtałkę klubową New Line'a w rozmiarze XXL chętnie zamienię na L-kę.
Jeśli ktoś jest zainteresowany małym "machniom", to zapraszam ;)

25 Sty 2010, 14:44
Profil E-mail WWW

Ostatnio nabyłam super klubową kurtkę biegową, ale niestety nie jest ona typowo damska. Kobietek nam przybywa a odzieży ubywa……czyż nie pora na zmianę. Czy jest to możliwe?

25 Sty 2010, 20:06
Profil E-mail
Administrator

Rzeczywiście, to jest konkretny postulat i prędzej czy później trzeba będzie jemu sprostać.
Jeśli dobrze policzyłem obecnie mamy w Klubie już około 40 kobiet. Akurat w obecnym Zarządzie Panie są reprezentowane, więc o damskie lobby raczej można być spokojnym. Danka pewnie konkretniej się wypowie, ale - abstrahując na razie od finansów itp. - tak na szybkiego, potwierdzam - warto pomyśleć nad zamówieniem czegoś w wersji "K". Kwestia czego i ile...

26 Sty 2010, 01:39
Profil E-mail WWW

Miejscowość: Wrocław
zabiegana napisał(a):
Ostatnio nabyłam super klubową kurtkę biegową, ale niestety nie jest ona typowo damska. Kobietek nam przybywa a odzieży ubywa……czyż nie pora na zmianę. Czy jest to możliwe?

Czy masz na myśli ostatnie żółte kurteczki? Ja mam taką i............ mi odpowiada. Ale wiadomo, gusta są różne.

Co do odzieży dla kobiet. Kupowane były już w Klubie koszulki, spodnie typowe dla kobiet. Nie do końca orientuję się co jeszcze u Jacka (zajmuje się "sprzętem" jeszcze damskiego pozostało).
Zakupy nowych partii będą dokonywane nie wcześniej niż na wiosnę. Może masz jakieś konkretne sugestie?

27 Sty 2010, 22:42
Profil E-mail

Cześć. Chciałem się zapytać, czy to, że nasz strój startowy pochodzi od firmy Kalenji wynika tylko i wyłącznie z faktu jego bardzo niskiej ceny? Mam bowiem spore wątpliwości co do jego jakości. Materiał koszulki jest lekko mówiąc niesympatyczny dla skóry zwłaszcza wewnętrznej strony ramion (da się to ominąć rozcinając koszulkę - np. Marian, bądź przeszywając ja na klasyczną startówkę, taką na ramiączkach - ja) o sutkach nie wspominając. Bieganie w niej nawet półmaratonu to istna katorga. Większość klubowiczów zakłada zazwyczaj jeszcze t-shirta pod spód - co wg. mnie jest bezsensowne w wypadku ciepłych dni. Kolor też jest kontrowersyjny. Spodenek się nie będę czepiał (przy pierwszym praniu farbują). Ale może istnieje możliwość skorzystania z innej firmy. Znalazłem koszulki startowe (żółte oczywiście) firmy Joma (reprezentacja Hiszpanii) po cenie detalicznej 29 zł. (może hurtowo byłoby jeszcze taniej). Żółte koszulki są też np. od Rogelli (to już okolice 45 zł. - ale jakościowo naprawdę świetne no i wyglądają dobrze - Hermes Świdnica biega w białej wersji). O Adidasie nawet nie wspomnę (seria Supernova ad. 2009 ma dokładnie nasze barwy - żółto czarne, ale to droga zabawa, chyba, że Adidas wszedłby do nas ze sponsoringiem). Ich ciuszki są po prostu śliczne. Długie spodnie Kalenji, bez obrazy, nadają się do wszystkiego tylko nie do biegania (używam jako piżamy). Kurtka New Line jest ładna (kolor, krój), funkcjonalna i jest jedyną moim zdaniem trafioną z linii odzieży klubowej. Gdyby tak w tę stronę.

20 Lut 2010, 10:21
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość